Obuwie damskie


Obuwie to podstawa garderoby każdego z nas.  Źle dobrane buty mogą zepsuć cały nasz wygląd. Najnowsze statystyki mówią, że przeciętna Polka ma w swoje szafie od kilku do kilkunastu par butów. Są to przede wszystkim buty na wieczór czyli szpilki, wygodne półbuty na co dzień np. baleriny, sneakersy, czy sandały oraz buty sportowe.

Obuwie damskie.

Najczęściej kupowanymi przez kobiety butami w okresie wiosennym są baleriny, kolejną pozycję w rankingu zajmują sandały z odkrytymi palcami. W okresie letnim kobiety najchętniej sięgają po klapki bądź gladiatorki. Z kolei w chłodniejszych miesiącach na ulicach królują sztyblety oraz botki bądź bardzo lubiane przez większość kobiet kozaki.

Niezależnie od tego, ile mamy w naszej szafie par butów, ciągle chcemy mieć więcej…

Według większości facetów najbardziej seksowne są czerwone szpilki oraz szpilki z czerwoną podeszwą od Loubutin. Jeśli kobieta założy takie buty na randkę czy imprezę na pewno swym wyglądem powali na kolana niejednego faceta.

Przy zakupie nowej pary butów trzeba wziąć pod uwagę jedną zasadniczą kwestię-buty muszą być wygodne!!! Niezależnie jaki kolor czy fason butów wybierzemy pamiętajmy, że nasze stopy muszą się w nich czuć komfortowo.

Facebook