O nas

„Moda to zasada, że strój uzupełnia kobietę, nigdy odwrotnie”.

To wypowiedź jednego z najbardziej cenionych francuskich twórców współczesnej mody- Huberta De Givenchy. Nawiązując do jego słów, właśnie z takim zamiarem powstał nasz butik. Queen & King Butik ma za zadanie uzupełnić waszą garderobę o niepowtarzalne stroje oraz dodatki.

Oferta naszego Butiku skierowana jest zarówno do kobiet, jak i panów. W swoim asortymencie posiadamy nie tylko klasyczne ubrania, ale również i modowe hity. Podążając za światowymi projektantami mody chcemy, aby każdy Klient naszego butiku za niewielkie pieniądze poczuł, że każdy dzień może być wybiegiem, a każde wyjście w naszej stylizacji uczyni z niego prawdziwego Króla, bądź prawdziwą Królową.

Poprzez różnorodność naszego asortymentu chcemy sprawić, aby każdy z Was odnalazł dla siebie coś wyjątkowego. W naszej ofercie znajdziecie, m.in.:

oraz wiele innych modnych i ciekawych rzeczy, które poszerzą waszą garderobę o nowe stylizacje.

Nasza Misja.

Priorytetem naszej firmy jest zadowolenia każdego Klienta, dlatego staramy się aby wszystkie rzeczy dostępne w naszym sklepie były najwyższej jakości oraz charakteryzowały się przystępną ceną, a jednocześnie spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Pragniemy również, aby obsługa w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym była świadczona na jak najwyższym poziomie, tak by każdy z Was wracał do nas chętnie na kolejne zakupy. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym były terminowo realizowane, a zwroty i reklamacje sprawnie rozpatrywane.

Oświadczamy, że wszystkie produkty oferowane w naszym butiku są nowe i wolne od wad fizycznych oraz prawnych. Zamieszczone przez nas opisy oraz zdjęcia są naszego autorstwa i są zastrzeżone prawami autorskimi, w związku z czym nie wyrażamy zgody na częściowe lub całkowite ich wykorzystywanie.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego :

Queen & King Butik ul. Rynek 5, Ostrzeszów

Godziny otwarcia:

  • Od poniedziałku do piątku w godzinach  9:00-17:00
  • W soboty  9:00-13:00

Dane firmy:

  • Marina Martyna Tetlak
  • NIP 7621944787
  • REGON 366070920
  • Ul. Grunwaldzka 3a/4
  • 63-500 Ostrzeszów
  • Tel. 600 962 688
  • e-mail: queen-king@wp.pl

Sklep internetowy: WWW czynny 24H
Nie zwlekaj, dołącz do grona naszych stałych i zadowolonych Klientów.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

Zespół Queen & King Butik.

Zapraszamy do naszego fizycznego sklepu:

Facebook